Den naruby

Žáci školního parlamentu si vyzkoušeli role pedagogů a učili mladší žáky. Přečtěte si několik hodnocení.

2. ročník učila Eliška Fabíková. Učila nás matiku a češtinu. Hráli jsme Kahoot. Moc nás to bavilo, bylo to super.

Žáci 2.ročníku

3.4. se konala akce Den pokrývek hlavy. Jako každý rok učili některé hodiny vybraní žáci. A nás zrovna  učila Gabriela Capilová. Měli jsme ji na matiku a češtinu. V matice jsme dělali různé aktivity např. kartičky s příklady, házení kostkou atd… V češtině jsme byli na počítačích a hráli Kahoot. V ten den nás to hodně bavilo, byla to dobrá paní učitelka.

Žáci 3.ročníku

Ve středu 3.4. nás v TV učila  Aneta Bambuchová a Klára Vaňková. Dali jsme si pořádnou rozcvičku. Hráli jsme ,,Mrazíka‘‘, fotbal, ,,Maso‘‘ a nakonec ,,Cukr, káva, limonáda… Bylo to zábavné.

Žáci 4. ročníku

3.4. nás učili Marek a Jindra z 9.ročníku. Tělák byl moc dobrý. Dali jsme si krátkou rozcvičku a potom to nejlepší, hráli jsme fotbal, ale holky pouze s molitanovým míčem. Líbilo se mi, že jsme hráli fotbal skoro celou hodinu. V přírodovědě jsme hráli AZ-kvíz a Kahoot. Celkové hodnocení 9/10. Bylo to moc dobré!!!!! Chtěl bych to ještě jednou 😊.

Šimon Drexler, 5.ročník

3.4. nás učili dva deváťáci. Byla s nimi sranda učili nás PŘ a TV. V tělocviku jsme hráli fotbal. A v přírodovědě jsme hráli Kahoot a AZ-kvíz bylo taky moc dobré, že jsme v ten samý den měli ,,Den pokrývek hlavy‘‘.

Magdaléna Stodůlková, 5.ročník

Datum vložení: 16. 4. 2024 10:32